RJ Romain Jerome Skylab Batman Watch

2017 Baselworld Saat ve Mücevher Fuarı’nda Romain Jerome markasının standını ziyaret etmiştik. Markanın, en son çıkan limitli Pokemon Tourbillon saatini, Donkey Kong ve Space Invader modellerini daha öncesinde youtube kanalımızda sizlerle paylaşmıştık.

Ayrıca, fuarda henüz lansmanı yapılamış Batman serisinin Skylab Batman modelini de inceleyip tanıtım vidyosunu çekebilme imkanı bulmuştuk. Romain Jerome’un pazarlama danışmanı arkadaşımız, bu saatin lansmanı yapılmadığı için bizden “onlar  kendi sitelerinde resmi olarak duyurusunu yapana kadar” bu vidyoyu yayınlamamazı rica etmişlerdi. Dolayısıyla, bu vidyoyu paylaşabilmek için yaklaşık bir senedir sabırsızlıkla bekliyorduk.

Romain Jerome Gotham City modelinin de ilk yayınlana vidyosu kanalımızda paylaşılmıştı. Yine, RJ’nin en son çıkan bir modelini ilk yayınlayan kanal olmaktan dolayı son derece mutluyuz.

Bu modelin en büyük özelliği; saatin iskelet yapıda olması ve Batman logosunun tamamen SuperLuminova özelliğine sahip olarak, tıpkı Batman filminde geçtiği gibi karanlıkta parlaması.

Arka camında ise Gotham şehrinin bir haritasını bulacağınız bu saatten sadece 75 adet limitli sayıda üretilmiş.